Odlety z Katovic

SPOLUPRACUJEME S CK ITAKA

 

 

PRO ZÁJEZDY CK ITAKA KLIKNĚTE

 

 

Itaka je největší polskou cestovní kanceláří s tradicí již od roku 1989 se sídlem ve slezsko-polské Opoli. V roce 2014 vypravila 640 000 klientů. Její tržby v přepočtu překročily devět miliard korun. Proti úpadku je pojištěna u ERV pojišťovny na cca 1 197 840 000 Kč.Své zájezdy prodávají také v Rusku, Pobaltí, Bělorusku a na Ukrajině.


V nabídce naleznete zajimavé destinace za velmi lákavé ceny s odlety z Katovic i jiných polských letišť. Katovické letiště, vzdálené od Ostravy 
po nové neplacené dálnici pouhou hodinu, vypraví až 50 letů týdně.

Severní Moravě se tak rozšiřuješ nabídka zájezdů mj. o destinace, kvůli kterým byla nucena jezdit až do Prahy. Jsou to Kanárské ostrovy, Španělsko (Costa de la Luz, Costa del sol, Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada, Costa Calida), Formentera, Ibiza, dále Madeira, portugalské Algarve, Kalábrie, Sardinie, Maroko (Agadir), Kypr (Limassol, Larnaka, Paphos, Ayia Napa), z Egypta Sharm el Sheikh, z Řecka Lesbos, Samos, Epirus, Lefkada, Peloponez, Bulharsko (Zlaté písky) a z Turecka Marmaris, Kusadasi, Dalamán a Cesme. V zimní sezóně se z Katovic létá do těchto destinací: Kanárské ostrovy, Madeira, Maroko, Egypt, Keňa, Zanzibar, Spojené arabské emiráty, a v zimní sezóně 2016-17 nově také Omán, Kapverdy a Dominikánská republika (Punta Cana).

Parkování na letišti budete mít díky nám za 45,- Kč/týden nebo můžete využít transferu mikrobusy, které jezdí před termínál letiště z F-M 7x denně.

Samozřejmostí je i zimní sezóna zájezdů exotiky z Varšavy. Klasicky již přímé lety bez mezipřistání do destinací Kuba-oblast Holguin, Varadero a Cayo Santa Maria, Thajsko - let na Krabi, Zanzibar, Kapverdy a Dominikánská republika (Punta Cana, La Romana, Puerto Plata, Samana). Nově se bude z Varšavy létat do Panamy, na Mauricius a Maledivy.

Pokud si z nabídky CK Itaka vyberete jakýkoliv zájezd, velmi jednoduše ho zarezervujete telefonicky na čísle 777646632 nebo mailem: ca.slunicko@seznam.cz

Pro přepočet na CZK použijte prosím kurz 6,15.  Celý prodejní servis probíha v českém jazyce.

 

Vzdálenost na letiště v Katovicich (Pyrzowice):
Frýdek - Místek - 135km, 80minut

Stránky letiště Katovice (Pyrzowice) v češtinězde

Vzdálenost na letiště ve Varšavě:
Ostrava - 380km, 4hod 15minu

 

Proč letět z Katovic?

 

  • DOSTUPNOST  letiště Katowice je velmi dostupné pro nás obyvatele Moravskoslezskéko kraje. Vzdálenost z Frýdku-Místku je cca 140 km po dálnici a polský úsek je bezplatný. Cesta vede přes Ostravu a Bohumín směr Lodz - dálnice A1.

 

  • LEVNÉ PARKOVÁNÍ  pro občany, kteří mají auto s českou SPZ, je připravena sleva 90% na parkování. Cena po slevě je tedy cca 45,- Kč /týden. Jedná se o parkoviště přímo na letišti.

 

  • TRANSFÉRY NA LETIŠTE   ve spolupráci s Tiger Express. eu jsme pro Vás připravili transféry z Frýdku-Místku přímo na letiště.

 

  • VÝHODNÉ CENY  velmi často jsou ceny nižší než u zájezdu s odlety z Ostravy