Již nyní LAST MINUTE na LÉTO 2016

Aktuality
Již nyní LAST MINUTE na LÉTO 2016

Již nyní LAST MINUTE na LÉTO 2016

 

LAST MINUTE

 

 

LÉTO 2016

 

 

Milí klienti, již nyní najdete na našich webových stránkách či u nás v kanceláři zájezdy LAST MINUTE na celou letní sezonu. Doporučujeme Vám, ať nečekáte úplně na poslední chvíli, jelikož v tuto dobu je spousta destinací vyprodána nebo těsně před vyprodáním (Mallorca, Bulharsko, část řeckých ostrovů, Chorvatsko).

I takové destinace, kterých se někteří bojí, tak se začínají prodávat. Třeba Egypt se prodává nyní opravdu hodně, klienti se nám vracejí a je vše bez problému.

Jsme také v kontaktu s hoteliéry v Tunisu, hotely jsou zde již od května otevřeny a přijíždějí první turisté jak z Evropy, tak z Ruska.

Před měsícem jsem se vrátil z Řecka, byl jsem i přímo v Aténách v přístavu Pireus a viděl jsem cca 50 uprchlíků. Rozhodně se nemusíte bát do Řecka jet a to zejména na ostrovy Rhodos, Kréta, Thassos či Zakynthos nebo Korfu.

V minulých letech velmi oblíbené Turecko, letos zažívá pokles prodeje, ale postupně se opět prodává, mám informaci od delegátky, že již přijíždějí zahraniční turisté z celé Evropy.

 

Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vaši dovolené, budeme se na Vás těšit u nás v kanceláři nebo nám napiště Vaše požadavky. My se pokusíme Vám vybrat dovolenou dle Vašich představ.

 

pište: caslunicko@802.cz,

 

volejte: 777646632

 

www.caslunicko.cz