PLAVBA S DOPRAVOU A DELEGÁTEM - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MALLORCU

Aktuality
PLAVBA S DOPRAVOU A DELEGÁTEM - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MALLORCU

PLAVBA S DOPRAVOU A DELEGÁTEM - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES MALLORCU

 

 

LUXUSNÍ PLAVBA NA MSC MERAVIGLIA  5*

 

AUTOBUS Z F-M DO PŘÍSTAVU V CENĚ

 

DELEGÁT PO CELOU DOBU PLAVBY

 

7 NOCÍ NA PALUBĚ LODI S PLNOU PENZÍ

 

TERMÍN 19.10.-27.10.2018

 

AKČNÍ CENA 19 990,- KČ

PLATNÁ PRÁVĚ TEĎ 

 

DÍTĚ DO 12 LET 5 990,- Kč

 

DÍTĚ DO 12-17 LET 7 990,- Kč

 

 

MOŽNOST DOKOUPIT ALL INCLUSIVE (balíček Allegrissimo)

 

 

NA PLAVBÁCH JSME BYLI JIŽ NĚKOLIKRÁT, PODÁME VÁM VEŠKERÉ INFORMACE

 

FOTOGALERIE Z NAŠICH PLAVEB ZDE

 

 

 

 

Program zájezdu

 

1.den: Odjezd z ČR

 

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Břeclav-Bratislava. Svozový transfer za příplatek na trase Praha-Hradec-Pardubice-Svitavy-Brno

 

2.den: 08.00-18.00  Itálie – Janov 

 

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory

 

3.den: 08.00-17.00  Itálie – Civitavecchia-Řím 

 

V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty fakultativní  výlet busem MSC do ŘÍMA. Za pomocí našeho delegáta uvidíte Vatikán, Andělský hrad, PiazzaleNavona, Pantheon, Fontánu Di Trevi, Kapitol, Forum Romanum a u Kolosea na nás bude čekat autobus. Tento výlet je fakultativní za doplatek 1190,-Kč/osoba

CIVITAVECCHIA -RIVIERA TOURCIVITAVECCHIA -RIVIERA TOUR

 

4.den: 09.00-15.00  Itálie – Palermo-Sicílie 

 

Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Nezapomeňte si koupit místní skvělou pistáciovou zmrzlinu, zavítat na rybí trhy a do místní katedrály.

 

5.den: 09.00-18.00  Itálie – Sardinie- Cagliari 

 

je hlavním městem ostrova Sardinie. Žije zde přes 230 tisíc obyvatel a v sardštině nese názevCasteddu („zámek"). Město má univerzitu a je důležitým přístavem (spojení zvláště do Janova, Livorna, Civitavecchie, Neapole a Palerma). Cagliari je položeno mezi dvěma zátokami mořského zálivu, má zajímavé středověké jádro, nádhernou pláž Poetto a slaná jezera s růžovými plameňáky. Atmosféra tohoto města je pro návštěvníky strhující. Pulzující život, hlučná doprava, zkamenělá historie – člověk ho buď miluje, nebo nenávidí! V Cagliari se člověk necítí jako turista, tady zažíváte sardinský všední den, patří prostě k němu. Antické město Carialis téměř zcela pohltila pozdější zástavba, ale zachovaly se zbytky římské arény z 2. století n.l. Milá je procházka po středověké čtvrti. Z památek středověkého města, zčásti dosud chráněného pisánskými hradbami s věžemi - Torre di San Pancrazio (na Piazza Indipendenza), nebo bašta SantaCatarina - se zachovaly gotické kostely a některé kostely – především katedrála Santa. Cecilia(dokončena v roce 1312).

BARCELONA-RIVIERA TOURBARCELONA-RIVIERA TOUR

 

6.den: 15.00-23.59  Španělsko-Mallorca-Palma de Mallorca  

 

Baleárské ostrovy - ráj na zemi. Procházka centrem Palmy zejména ve večerních hodinách je nezapomenutelným zážitkem. Procházka kolem katedrály světla, staré radnice, královského paláce, nebo olivovníku starého přes 2000 let je opravdu kouzelná. Závěru pochopitelně korunuje návštěva venkovní kavárny na Plaza D Mayo, kde si vychutnáte skvělou pravou sangrii. Ale pozor, hlavně se včas vrátit na lod. (nutný transfer MSC).

 

7.den: 09.30-16.00  Španělsko-Valencia  

 

Ráno po snídani se můžete vydat s našim delegátem na poznávání tohoto velmi zajímavého města. Budete obdivovat zajímavou architekturu a urbanistické ztvárnění vyschlého koryta řeky,projdeme se ospalými uličkami Valencii až ke katedrále,kde je umístěn svatý grál-kalich,ze kterého Ježíš pil při poslední večeři Páně. Budete se věnovat i nákupům,ochutnáte skvělou zmrzlinu a nebo navštívíte místní tržnici. Máte taktéž možnost navštívit místní oceánografické muzeum,jednoho z největších v Evropě. (Nutný transfer MSC)

MALLORCA -RIVIERA TOURMALLORCA -RIVIERA TOUR

 

8.den: 12.00-19.00  Francie – Marseille  

 

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov If, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav i jeho pevnosti a další zajímavosti. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.

 

9.den: 09.00   Itálie – Janov  

 

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

 

10.den: Příjezd do ČR  

 

Příjezd do ČR, dle aktuální dopravní situace, Bratislava cca 23.30 hod, Brno cca 01.00 hod, Olomouc 02.45, Ostrava 03.45, Hradec 03.30, Praha 04.30

 

 

Cena zájezdu zahrnuje

 • poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
 • ubytování ve vnitřní kajutě BELLA
 • plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
 • nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
 • přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
 • každodenní úklid kajuty
 • kapitánský gala večer a gala cocktail
 • pojištění proti úpadku CK
 • animační a zabavné programy na lodi
 • divadla, bazény, vířivky, pool servis
 • autobusovou přepravu do přístavu a zpět (str.11)
 • technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

 

Cena zájezdu nezahrnuje

 • fakultativní výlety plavební společnosti
 • servisní poplatek MSC Cruises 9-10 Eur/os/noc
 • nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za
 • příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)
 • transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland