PLAVBA S DOPRAVOU A DELEGÁTEM - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ S MADEIROU, MAROKEM A KANÁRY

Aktuality
PLAVBA S DOPRAVOU A DELEGÁTEM - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ S MADEIROU, MAROKEM A KANÁRY

PLAVBA S DOPRAVOU A DELEGÁTEM - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ S MADEIROU, MAROKEM A KANÁRY

 

 

LUXUSNÍ PLAVBA NA MSC SIMFONIA 4*

  

AUTOBUS Z F-M DO PŘÍSTAVU V CENĚ

 

DELEGÁT PO CELOU DOBU PLAVBY

 

12 NOCÍ NA PALUBĚ LODI S PLNOU PENZÍ

 

BAZÉN A VÍŘIVKY

  

 MOŽNOST DOKOUPIT ALL INCLUSIVE (balíček Allegrissimo)

 

TERMÍN 12.11.-26.11.2018

 

AKČNÍ CENA 23 990,- KČ

PLATNÁ PRÁVĚ TEĎ

 

DÍTĚ DO 12 LET 2 990,- Kč

DÍTĚ DO 12-17 LET 2 990,- Kč

 

 

NA PLAVBÁCH JSME BYLI JIŽ NĚKOLIKRÁT, PODÁME VÁM VEŠKERÉ INFORMACE

 

FOTOGALERIE Z NAŠICH PLAVEB ZDE

 

Program

1.den: Odjezd z ČR

 

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Břeclav-Bratislava. Svozový transfer za příplatek 890kč na trase Praha-Hradec-Pardubice-Svitavy-Brno

 

2.den: 09.00-17.00  Itálie – Janov 

 

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory

 

3.den: 08.00-18.00  Francie-Marseille  

 

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov If, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti.

RIVIERA TOUR MSC FANTASIARIVIERA TOUR MSC FANTASIA

 

Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.

 

4.den: 09.00-18.00  Španělsko-Barcelona  

 

Od sochy Kryštofa Kolomba procházka turistickou třídou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Před návštěvou Barcelony doporučujeme nastudovat život a dílo Antonia Gaudího anebo se zájmem poslouchat výklad našeho delegáta. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*.

RIVIERA TOUR MAROCORIVIERA TOUR MAROCO

 

5.den:  Plavba na moři 

 

6.den:  Plavba na moři

 

Užijeme si zaslouženého odpočinku, možnost využití času k rozjímání, Možnost koupání, relaxu ve vířivkách, opalování nebo třeba čtení knížky. Tentokát ale neplujeme po moři ale oceánu.

 

7.den: 08.00-16.00  Madeira- Funchal  

 

Hlavní město ostrova Madeira. Hned u přístavu vás zaujme pevnost z 16. století, dále se mužete vydat na prohlídku města nebo tržnice. My Vám však nabízíme fakultativní výlet (za příplatek 890,-Kč) s místní průvodkyní v českém jazyce, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o této destinaci, navštívíte místní vinotéku s možností ochutnání madeirských vín a užijí si i milovníci adrenalinu a krásných výhledů při výletu lanovkou a sjezdem na místních saních, což je opravdová místní turistická atrakce. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu. (str. 83)

RIVIERA TOUR MADEIRARIVIERA TOUR MADEIRA

 

8.den: 09.00-16.00  Tenerife – Santa Cruiz  

 

Návštěva největšího ostrova z Kanárských ostrovů. Tenerife má činnou sopku Pico de Teide, ostrov bohatý na krásnou faunu i floru. Procházka městem je pohodová a příjemná, zejména pokud navštívíte místní zahrady.

 

9.den:  Plavba na moři

 

10.den:  08.00-14.00  Maroco- Tangier  

 

Tangier  není ani marocký, ani evropský. Je to směsice několika kultur. Kvůli své strategické poloze je i místem různých podvodníků, kšeftařů, pochybných existencí a také místem, kterým se uprchlíci z Afriky dostávají do Evropy. Tanger byl kdysi nebezpečné město, avšak v posledních letech se situace radikálně lepší. Byli zde Řekové, Féničané, Římané, Vizigóti, Arabové, Portugalci, Britové a Španělé. Marocký sultán získal Tanger na konci 18. století a Maročané si ho udrželi až do poloviny 19. století, kdy se město stalo předmětem boje mezi Francií, Španělskem, Itálií, Velkou Británií a Německem. Spory byly urovnány. Dnes je Tanger moderní středomořské město, které přitahuje návštěvníky svým hédonismem. Je to oblíbené místo homosexuálů, umělců, spisovatelů a uprchlíků.

RIVIERA TOUR GIBRALTARRIVIERA TOUR -GIBRALTAR

 

11den: 09.00-18.00  Cartagena- Španelsko  

 

Jak se říká novodobé španělské Kartágo, v němž je teplo i tehdy, když je všude kolem zima. Město s dlouhou historií na jihu Španělska v provincii Murcie. Jde o jedinečné město plné památek, kousek od oblíbeného španělského letoviska Mar Menor s takřka 3000 let dlouhou historií se postupně stalo punským, římským, vojenským a secesním městem. Město se vyznačuje malebným přístavem, starou částí města, úzkými středověkými uličkami, které jsou plné barů a restaurací. Za vlády Hannibala byla Cartagena hlavním městem Iberijského poloostrova. Ostatně, byl to také právě on, který Cartagenu pojmenoval podle legendárního Kartága, města v severní Africe.

 

12.den: Plavba na moři 

 

13.den: 09.00-19.00  Civitavecchia-Řím*  

 

V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty fakultativní výlet busem MSC do ŘÍMA ( za příplatek 1190 Kč). Za pomocí našeho delegáta uvidíte Vatikán, Andělský hrad, Piazzale Navona, Pantheon, Fontánu Di Trevi, Kapitol, Forum Romanum a u Kolosea na nás bude čekat autobus. Výlet je možno objednat jen při objednání zájezdu. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu. (str. 83)

RIVIERA TOUR  ROMA

 

14.den: 09.00 Itálie –Janov 

 

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

 

15.den: Příjezd do ČR

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC 
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi 
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*dopravu do přístavu zpět busem RIVIERA TOUR
*technického delegáta CK RIVIERA TOUR 
 
Cena zájezdu nezahrnuje:
*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 EUR/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech
 
Za příplatek nabízíme:
*cestovní a zdravotní pojištění od 390,-Kč/os
*nápojový balíček Allegrissimo od 730 Kč/os/noc
*kajuta s oknem
*balkonovou kajutu
 
 
Upozornění: 
Pořadatelem plavby je: MSC CRUISES S.A.
Avenue Eugene Pittard 40, Geneva, Switzerland                              
Plavební společnost si vyhrazuje právo změny plavebního okruhu