LÉTO 2016 - first minute TURECKO

Aktuality
LÉTO 2016 - first minute TURECKO

LÉTO 2016 - first minute TURECKO

 

LÉTO 2016

 

TURECKO

 

NAŠE TIPY

 

 

Milí klienti, prodej zájezdů na léto 2016 jak jsme avizovali, již začal. Postupně vám budeme představovat jednotlivé destinace a hotely, které bychom Vám rádi doporučili. Dnes jsme vybrali Turecko a dva velmi oblíbené hotely v blízkosti letovisko Alanya - Incekum.

 

Turecko

Turecko v posledních letech zažívá opravdu velký nárůst mezi našimi klienty. Hlavním důvodem jsou kvalitní služby, ochota personálu i možnost návštěvy zajímavých míst. Většina hotelů leží přímo u pláže, kde je zajištěn veškerý servis. Pokud se chcete podívat do města nastoupíte na místní minibus - dolmuš a za jedno, dvě eura jste v centru měst - Alanya nebo Side. V Turecku se opravdu nemusíte ničeho bát, je daleko evropštější než jiné arabské státy (Tunis, Egypt).

 

PŘI VČASNÉM NÁKUPU ZÍSKÁVÁTE:

 

- slevu za včasný nákup, která je nejvyšší do 31.12.2015 nebo do vyprodání,

- pokud cestujete s dětmi, tak můžete využít DÍTĚ ZCELA ZDARMA (nelze ovšem kombinovat se slevou za včasný nákup), POZOR - počet dětí ZDARMA je omezen

- parkování v OSTRAVĚ, BRNĚ či PRAZE zcela ZDARMA, 

- záloha je pouze 1 500,-/osoba.  

 

DOPORUČUJEME TYTO HOTELY:

( ceny jsou již po slevě za včasný nákup, pro další termíny klikněte na jednotilivé hotely )

 

Suntopia Pegasos Club ****

Náš názor: Tento hotel patří mezi naše nejprodávanější hotely v Turecku, měli jsme zde spokojené klienty. Letošního léta nám na ten hotel přišlo několik pochval. Hotel těží z výborné polohy na krásné pláži a také z  toho, že je součásti komplexu dalších hotelů (Pegasos Royal a Pegasos Resort). Hotel nabízí i tobogány pro děti.

Tento hotel je velmi výhodný pro rodiny s dětmi až do 14 let, kdy můžete jedno dítě získat zcela ZDARMA a druhé za 6 990,-. Někdy je však lépe využít slevu za včasný nákup a platit za děti letenku tedy 6 990,-. Vždy Vám spočítáme, co Vás vyjde lépe.

 

 

2.6.2016
8 dní
Obrázek Suntopia Pegasos Club
Turecko - Turecká riviéra » Alanya
Typ zájezdu: u mořeall inclusiveletecky (Ostrava)
 
 

 

Suntopia Pegasos Resort a Royal *****

Náš názor: jedná se o 5* hotel, který je součást hotelu Pegasos Club. Velmi pěkná pláž. Rádi doporučíme i náročnějším klientům.

 

2.6.2016
11 dní
Obrázek Suntopia Pegasos Royal & Resort
Turecko - Turecká riviéra » Alanya
Typ zájezdu: u mořeall inclusiveletecky (Ostrava)
 
 

 

Rádi Vám poskytneme další informace buď osobně u nás v kanceláři, telefonicky nebo mailem

               

KOMPLETNÍ NABÍDKA - TURECKO