LÉTO 2016 již v prodeji

Aktuality
LÉTO 2016 již v prodeji

LÉTO 2016 již v prodeji

PŘEDPRODEJ LÉTO 2016 ZAHÁJEN

 

Milí klienti, právě teď je pro vás připravena nabídka zájezdů na léto s největší slevou - Super First Minute 2016. Vyberte si dovolenou ve svých oblíbených destinacích jako je Řecko, Španělsko, Turecko, Kypr, Bulharsko, Egypt aj. s odlety z Ostravy, Brna a Prahy.

Jedná se o první nabídky CK Exim tours, Alexandria, Firo tour, Fischer, zatím se jedná o vybrané hotely v několika destinacích. Nabídka bude průběžně aktualizovaná a my Vás budeme informovat.

 

Odlety z Katovic

Dále bychom Vás chtěli upozornit, že nabízíme i odlety z Katovic, kde již největší polská cestovní kancelář Itaka také zahájila předprodej letní dovolené 2016. Nabídky této cestovní kanceláře nenaleznete na našem webu, ale na stránkách www.itaka.pl, kde si můžete vybrat Vaši dovolenou, a my Vám ověříme, zda je zájezd volný, zaplatíte jej v českých korunách dle aktuálního kurzu.  Záloha je u těchto zájezdu pouze 10% a sleva až 40%.   U nás také obdržíte slevovou kartičku, která Vás opravňuje čerpat slevu na parkování na letišti v Katovicích ve výši 90% - parkovné Vás poté na týden vyjde cca 90,- Kč.

 

Samozřejmě Vám poradíme, pokud nám napíšete Vaše požadavky. 

 

NABÍDKY LÉTO 2016

 

 

KLIKNĚTE ZDE