KUBA - PERLA KARIBIKU

Aktuality
KUBA - PERLA KARIBIKU

KUBA - PERLA KARIBIKU

KUBA - PERLA KARIBIKU

Milí klienti, jelikož prodej exotických zájezdů na zimu 2015/2016 je již v plném proudu, dovolujeme si Vám dnes zaslat nabídku na Kubu. Osobně jsem Kubu také navštívil a musím říct, že mě Kuba nadchla. Kuba to není pouze Varadero, ale na Kubě máte možnost poznat i historii tohoto ostrova, tím že navštívíte hlavní město ostrova Havanu. "Paříž Karibiku" jak je Havana často nazýváná je jedním velkým muzeem. Potkáte zde historická auta, vychutnáte si daiquiri, kde sedával Hemingway, zatancujete si salsu. Prostě taková je Kuba. Veselá a přátelská.

 

Varadero 

Nejznámější turistická zóna Kuby je 20 km dlouhý poloostrov, kde se nacházejí krásné pláže s bílým pískem a kokosovými palmami. Varadero můžete procestovat, jelikož zde jezdí autobus, kdy si koupíte celodenní lístek a můžete vystoupit na jakkékoliv zastávce a vždy se opět do autobusu vrátit. Varadero je také ideálním bodem pro ponávaní celé Kuby - Havana, údolí Viňales, Trinidad a další. Ideální období pro lety na Kubu je listopad až duben. Na Varadero se dostanete přímým letem (s technickým mezipřistáním většinou na Azorech) z Prahy za cca 12-13 hodin.

 

Doporučuji Vám využít slevy za včasný nákup, která je nejvyšší do 30.9.2015, spolu s touto slevou získáte ještě 50% slevu na transfér  z F-M na letiště a zpět, vyjde Vás tedy na 500,-/oba směry. Pokud byste do Prahy cestovali vlastním autem, tak je cena parkování 10-13 dnů 500,- a 14-16 dnů 600,-.

Záloha je pouze 1 500,-/osoba.  

 

Doporučuji tyto hotely:

( ceny jsou již po slevě za včasný nákup )

 

 Barceló Solymar 4* 

Náš názor: kvalitní hotel, řetezce Barcelo, takže zde jsou zaručeny kvalitní služby. Přímo u pláže, kde máte veškerý servis zdarma (slunečníky, lehátka, plážový bar). Doporučuji i náročnějším klientům. Z hotelů, které jsem viděl, se mi hotel Barcelo Solymar zamlouval nejvíce.

 

  

 Villa Tortuga 3*

Náš názor: hotel je určen spíše méně náročným klientům, ale my jsme zde běli vždycky klienty spokojené. Umístění je přímo na pláži, kde je veškerý servis zdarma.

 

 

 

Be Live Turquesa 4*

Náš názor: komplex dvoupatrových vilek, dale od centra Varadera, ale opět přímo na pláži, kde je veškerý servis zdarma.

 

Rád Vám poskytnu další informace buď osobně u nás v kanceláři, telefonicky nebo mailem.

Marcel Sikora