PLAVBA KARIBIKEM ZA AKČNÍ CENU

Aktuality
PLAVBA KARIBIKEM ZA AKČNÍ CENU

PLAVBA KARIBIKEM ZA AKČNÍ CENU

 

 

OSTROVY VÝCHODNÍHO KARIBIKU

 

LETECKY Z VÍDNĚ - MOŽNOST TRANSFÉRU NA LETIŠTĚ

 

DELEGÁT PO CELOU DOBU PLAVBY

 

11 NOCÍ NA LODI

 

AKČNÍ CENA 43 990,-

 

MOŽNOST KAJUTY S BALKONEM + od 6200,-/osoba

 

Milí klienti,

zasíláme Vám novou nabídku na plavbu KARIBIKEM S LETECKOU DOPRAVOU A DELEGÁTEM. Tuto plavbu Vám opravdu doporučujeme, jelikož jsme se sami zúčastnili několika plaveb ve Středomoří a také i v Karibiku. Tento typ dovolené je zcela unikátní, jelikož svou dovolenou trávite na luxusní lodi MSC Divina, která odpovídá velmi kvalitnímu pěti-hvězdičkovému hotelu, což se projeví zejména na ubytování, velmi vynikajícímu jídlu a zábavě. Na lodi najdete několik restaurací, barů, na horní palubě jsou bazény, vířivky a další sportovní aktivity.

Během deseti nocí na palubě navštívíte sedm různých destinací v Karibiku v kombinací s odpočinkem na lodi. Cena zahrnuje letenku z Vídně do Miami a zpět, plnou penzi na lodi, delegáta během letu i během plavby, 2x nocleh v Miami a další. Je možnost svozu z Frýdku-Místku na letiště do Vídně a zpět za cenu 990,- Kč,

Jedná se o zcela mimořádnou FIRST MINUTE akci platnou pouze do vyprodání kapacity. Z minulosti vím, že plavby Karibikem byly vyprodány během několika málo dnů, proto neváhejte a rezervujte co nejdříve.

Veškeré další informace naleznete níže a nebo nás samozřejmě kontaktujte a my Vám podáme další podrobné informace a zkušenosti, které jsme během našich plaveb získali.

 

INFO O PLAVBĚ:

 

1. den - Odlet sobota 9.1.2016

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 990,-Kč,pouze na vyžádání) na trase Frýdek Místek-Ostrava-Olomouc-Vyškov-Brno na letiště. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami s přestupem. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer z letiště do *** hotelu ( u Riviera tour v ceně zájezdu),večerní prohlídka Miami centrum,individuální večeře, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z ČR.

2. den - neděle 10.1.2016 Miami

Po snídani v dopoledních hodinách výlet vyhlídkovým busem po Miami,kde budete mít možnost zhlédnout nejzajímavější místa Miami. Výlet cca 2,5 hodiny,z budu lze vystoupit a nastoupit zpět.Odpoledne program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Stravování snídaně,oběd a večeře individuálně.

3. den - pondělí 11.1. 2016 Miami 09:00-18:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava

4. den - uterý 12.1. 2016 Plavba na moři

Po náročné cestě na tuto plavbu den relaxu, lenošení a popíjení koktejlů na lodi rozhodně přijde vhod. Odpoledne zábava s animátory nebo relax při čtení knížky a opalování. Večer opět návštěva divadla a kapitán lodi Vás pozve na cocktail párty.Těšte se!

5. den - středa 13.1. 2016 Plavba na moři

Plavba na moři

6. den - čtvrtek 14.1. 2016 St.Johnś Antigua and Barbuda 08.00-16.00

Saint John\'s je hlavním a největším městem státu Antigua a Barbuda. Je obchodním centrem země a hlavním přístavem na ostrově Antigua. Město je administrativním centrem země již od dob kolonizace v roce 1632. Vláda zde sídlí od roku 1981, kdy země získala nezávislost na Velké Británii. Je vyhledávanou destinací turistů z Evropy a USA. Nachází se zde Museum of Antigua and Barbuda ,Museum of Marine Art, obsahující mimo jiné i věci z potopených lodí, St. John\'s Cathedral botanická zahrada a další. Ve městě se také kromě národního stadionu nachází i multifunkční stadion Sir Vivian Richards Stadium, kde bylo v roce 2007 pořádáno mistrovství světa v kriketu. Ve městě se nachází lékařská univerzita American University of Antigua.Po prohlídce města se vrátíme na loď,kdevychutnáváme mojito plnými doušky. Odpolední kuchařské předváděcí akce, večer návštěva divadla, kurzy latinskoamerických tanců s animátory,to je to ,na co nesmíme zapomenout.

7. den - pátek 15.1.2016 Bridgetown,Barbados 10.00-18.00

Bridgetown je hlavní a největší město Barbadosu. Leží na pobřeží v jihozápadní části ostrova. Bylo založeno v roce 1628 jako Indian Bridge. Mnohokrát bylo poničeno požáry a hurikány.Město je celoročně vyhledávaným cílem turisty z celého světa pro teplé klima (průměrná teplota v lednu 28 °C, v červenci 31 °C) a příjemné pláže. Největší koncentrace památek je na Náměstí Národních hrdinů (dříve Traffalgarské náměstí). Od června 2011 je město zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.V přístavu jsou odbavovány osobní lodě, včetně těch největších společnosti ale také nákladní používané k dopravě tropických plodin.Můžeme využít ke koupání nebo prohlíce města.
. Zavítáme proto na poznání toho zajímavého místa nebo si vybereme z nespočetného množství fakultativních výletů MSC Cruises. Večer po návratu na loď opět návštěvy divadel, diskoték, tanečních kurzů či kasína.

8. den - sobota 16.1.2016 Fort de France,Martinigue 08.00-16.00

Ostrovy objevené Kryštofem Kolumbem,Indiánské petroglyfy, obrazy vytvořené opracováním kamene staré 1000 let. Francouzská koloniální architektura, národní parky s vodopády a termálními prameny, trekking k činné sopce, výlety lodí a rybolov. Tyrkysové Karibské moře, divoké bílé písečné pláže bez lidí a banánové plantáže. Barevné trhy s tropickým ovocem, zeleninou a rybí trhy. Kreolská kuchyně zaměřená na plody moře, drůbež a rýži v kombinaci s kari. Vyhlášený kvalitní karibský rum.Tak to všechno nás čeká na Martiniku.Kromě toho nádherné pláže doslova lákají ke koupání.

9. den - neděle 17.1.2016 Road Town,Virgin Islands 10.00-18.00

Road Town je hlavní město Britských Panenských ostrovů, zámořského území Spojeného království. Nachází se na ostrově Tortola, největším z ostrovů Britských Panenských ostrovů. Město má půdorys podkovy a rozléhá se okolo přístavu Road Harbour.Tedy skvělé místo na poznávání těchto míst.Je možno zavítat na Cane Garden Bay,jednu z deseti nejkrásnějších pláží světa.I okolní pláže vás překvapí krásným bílým pískem.Je možno si pronajmout jachtu nebo uskutečnít výlet do okolí.

10. den - pondělí 18.1.2016 Philisburg,St.Maarten 07.00-14.00

Philipsburg je hlavní město holandského St Maartenu, karibského ostrova, který je rozdělen na nizozemskou a francouzskou (Saint Martin) část. Město rovněž nabízí poutavé umělecké galerie, historické pevnosti, kasina a zoo, a v neposlední řadě také pláž Great Bay Beach s promenádou. Na moři probíhá závod dvanáctimetrových jachet 12 Metre Challenge, kde se hosté mohou zapojit jako součást posádky jedné z pěti lodí, které soupeřily v soutěži amerického poháru v roce 1987.

11. den - úterý 19.1.2016 Plavba na moři

Ještě ráno Vás malinko možná pobolívá hlava. Tequila je tequila. Takže dopoledne vyrelaxovat, odpoledne nabrat síly, protože večer nás čeká další galavečer, tentokráte již rozlučkový. Rozloučíme se s lodí, kapitánem a ...

12. den - středa 20.1.2016 Nassau-Bahamas

Prvním místem, které Kryštof Kolumbus v Americe objevil, byl právě jeden z ostrovů Bahamského souostroví. V roce 1492 přistál na ostrovu San Salvador a prohlásil ho za španělskou državu. Většinu původního obyvatelstva odvezli Španělé jako otroky do zlatých dolů na Kubu a na Haiti, zbytek vymřel. Na počátku 17. století se na ostrově začali usazovat Britové a v roce 1717 se Bahamy staly britskou kolonií.,7. ledna 1964 byla udělena Bahamám samospráva a 10. července 1973 byla vyhlášena nezávislost. Od počátku 80. let 20. století sem přicházejí uprchlíci z Haiti, kteří se snaží uniknout bídě a politickým nepokojům ve své zemi. Nassau je hlavní město a komerční centrum Baham. Nassau bylo dříve známé jako Charles Town. V roce 1695 bylo ale přejmenováno na počest místodržícího a pozdějšího krále Anglie, Skotska a Irska Viléma III., z rodu Orange-Nassau. Do roku 1713 se Bahamy staly útočištěm pro piráty Thomase Barrowa a Benjamina Hornigoldema. Prohlásili Nassau za pirátskou republiku. Žili zde také piráti Calico Jack Rackham a neslavně proslulý Edward Teach, známý jako „Blackbeard“, tedy Černovous.Rozvoj města propukl koncem 18. století, když sem emigrovaly tisíce amerických loyalistů po válce za nezávislost. Mnoho z nich se zde trvale usadilo.

13. den - čtvrtek 21.1.2016 Miami 6:00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Odpoledne odlet do ČR

14. den - pátek 22.1.2016

Po obědě přílet z Miami a návrat do svých domovů

 

 

CENA ZAHRNUJE:

leteckou přepravu s přestupem z Vídně

letišní taxy

transféry letiště - hotel

2x ubytování v Miami se snídaní

výlet vyhlídkovým busem v Miami

transfér hotel-přístav a přístavní taxu

poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC Divina

ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

každodenní zábavné estrádní programy v divadle a animační večery pro děti i dospělé

galavečer během plavby z toho jeden kapitánský večírek

českého technického delegáta na palubě lodi, který je klientům nápomocen nejen na lodi ale i v přístavních destinacích. Náš delegát klienty doprovází již na cestě do přístavu a zpět

 

CENA NEZAHRNUJE:

 

  • servisní taxu lodní společnosti 12,5 USD/osoba/den
  • cestovní a zdravotní pojištění (2390,-)
  • další nadstandartní služby na lodi (kadeřnictví, masáže, sauny,..)
  • fakultativní výlety lodní společnosti
  • svozový transfér na letiště, příplatek 990,- Kč
  • možnost si připlatit kajutu s balkonem od 6 200,-/osoba

 

FOTOGALERIE LODÍ ZDE