ŠŤASTNÝ TÝDEN PRO NÁKUP LETNÍ DOVOLENÉ - TURECKO

Aktuality
ŠŤASTNÝ TÝDEN PRO NÁKUP LETNÍ DOVOLENÉ - TURECKO

ŠŤASTNÝ TÝDEN PRO NÁKUP LETNÍ DOVOLENÉ - TURECKO

ŠŤASTNÉ TÝDNY PRO NÁKUP

 

 

LETNÍ DOVOLENÉ - TURECKO

 

 

SLEVA VÍCE NEŽ 20%

 

POUZE TENTO TÝDEN

 

16.2. - 22.2.2015 

Vážení klienti,

ač se to při pohledu z okna nezdá, léto se nezadržitelně blíží – oficiálně letní sezóna začíná již za necelých 100 dnů. Abychom vám těchto 100 dnů čekání na léto zkrátili, připravili jsme pro příští týdny jedinečnou akci ve spolupráci s CK EXIM TOURS, kterou jsme nazvali „Šťastné týdny“.

Každý týden v období od 2. 2. do 29. 3. 2015 pro Vás máme připravenou jednu destinaci, v níž jsme dohodli ve vybraných hotelech velmi speciální ceny, platné pro objednávky pouze v tomto jediném týdnu. 

Důležitou informací pro Vás jistě bude, že na zájezdy zakoupené v rámci akce Šťastné týdny poskytujeme garanci ceny.

 

OBDOBÍ 16.2. - 22.2.2015 TURECKO

V období od 16. 2. do 22. 2. 2015 pro Vás máme připravenou destinaci Turecko, v níž jsme dohodli ve vybraných hotelech velmi speciální ceny, platné pro objednávky pouze v tomto jediném týdnu. Důležitou informací pro Vás zcela jistě bude, že na zájezdy zakoupené v rámci akce Šťastné týdny poskytujeme garanci ceny.

Podmínky akce:

  • Platí vždy pro rezervace, provedené od pondělí 16.2.2015 00:00 hodin do neděle 22.2.2015 do 21:00 hodin. Smlouva o zájezdu musí být uzavřena a doručena nejpozději do 23. 2. do 12.00 hodin.
  • Platební podmínky na tyto zájezdy jsou stejné, jako na zájezdy v režimu first minute (postačuje tedy záloha pouze 1 500 Kč/osoba).
  • K publikovaným cenám nelze využívat žádné další slevy, vyjma slev, které lze využít pro nabídky v režimu „Speciální nabídka“.
  • K publikovaným cenám nelze využívat žádné další bonusy a výhody, vyjma finančního bonusu ze zákaznické karty, seatingu na vybraných letech zdarma, zvýhodněné ceny na travel plus class (ve vybraných destinacích), zvýhodněné ceny za transfery a zvýhodněné ceny „first minute“ parkování. 

 

ZÁJEZDY DO TURECKA