LÉTO 2015 - náš tip - Bulharsko

Aktuality
LÉTO 2015 - náš tip - Bulharsko

LÉTO 2015 - náš tip - Bulharsko

 

BULHARSKO

 

LEVNĚ K MOŘI

 

LETECKY Z OSTRAVY, BRNA, PRAHY

 

8/11/12 dní

 

Milí klienti, rádi bychom Vám chtěli nabídnout další velmi oblíbenou destinaci u našich klientů, a tím je Bulharsko. Doporučujeme letovisko Primorsko, které je oblíbené u českých turistů pro svou pohostinost, pěkné pláže, výborné restauraurace a to vše za příznivé ceny.

 

V tomto letovisku naši klienti nejčastěji cestují do penzionu U Nadi, který nabízí opravdu hezké ubytování, nedaleko jižní i severní pláže. Majitelka paní Naďa je velmi pohostinná, což dokazuje i to, že do tohoto penzionu jezdí stálí klienti již několik let po sobě. Podívejte se na vynikající ceny, které startují již na 8 490,-.

Více informací ZDE

(ceny jsou již po slevě)

 

Další velmi oblíbeným hotelem je Svatý Nikolaj, který se nachází v blízkosti severní pláže a také cca 10 minut do centra Primorska. Tento malý rodinný hotel, ve kterém najdete bazén, malý bazén pro dítě a vířivku, nabízí snídaně formou bufetu a pokud by se Vám nechtělo jít na oběd nebo večeři, tak Vám uvaří přímo v hotelu za opravdu nízké ceny. Já osobně jsem v tomto hotelu trávil svou dovolenou a můžu opravdu doporučit. Hotel Svatý Nikolaj patří k nejprodávanějším naším hotelům v Bulharsku.

Více informací ZDE

(ceny jsou již po slevě)

 

 

VŠECHNY ZÁJEZDY DO BULHARSKA ZDE