Plavba Karibikem s dopravou a delegátem

Aktuality
Plavba Karibikem s dopravou a delegátem

Plavba Karibikem s dopravou a delegátem

Milí klienti,

zasíláme Vám novou nabídku na plavbu KARIBIKEM S DOPRAVOU A DELEGÁTEM. Tuto plavbu Vám opravdu doporučujeme, jelikož jsme se sami zúčastnili několika plaveb ve Středomoří a také i v Karibiku. Tento typ dovolené je zcela unikátní, jelikož svou dovolenou trávíte na luxusní lodi MSC Divina, která odpovídá velmi kvalitnímu pěti-hvězdičkovému hotelu, což se projeví zejména na ubytování, velmi vynikajícímu jídlu a zábavě. Na lodi najdete několik restaurací, barů, na horní palubě jsou bazény, vířivky a další sportovní aktivity.

Během deseti nocí na palubě navštívíte šest různých destinací v Karibiku v kombinací s odpočinkem na lodi. Cena zahrnuje letenku z Prahy do Miami a zpět, plnou penzi na lodi, delegáta během letu i během plavby, 1x nocleh v Miami a další.

Jedná se o zcela mimořádnou FIRST MINUTE akci platnou pouze do 28. února 2014. Tato nabídka byla vydána včera a již dnes je v rezervaci 10 míst z celkového počtu 30 osob, proto nepromeškejte svou šanci a pojeďte na úplně jinou dovolenou než jste zvyklí.

Veškeré další informace naleznete v přiloženém letáku a nebo nás samozřejmě kontaktujte a my Vám podáme další podrobné informace a zkušenosti, které jsme během našich plaveb získali.