Naše tipy na řecký ostrov Kos

Aktuality
Naše tipy na řecký ostrov Kos

Naše tipy na řecký ostrov Kos

Milí klienti, 

 

 

rádi bychom Vám nabídli dva hotely na ostrově Kos, ve kterých jsme strávili dovolenou a opravdu Vám je můžeme bez obav doporučit!

Nejdříve hotel Boheme 3* na ostrově Kos, jedná se velmi oblíbený hotel, který je v nabídce již několik let a stále si získává další spokojené klienty. 

Tento hotel letos poprvé nabízí stravování formou all inclusive, které můžete využít přímo v Boheme a dále také ve vedlejším hotelu Apollon 4*. Velkou výhodou, proč tento hotel nabízíme a doporučujeme, je docházková vzdálenost (cca 20-30 minut) od hlavního města Kos, které je známé svými historickými památkami. 

Ceny v tomto hotelu jsou opravdu více než příjemné a začínají již na 15 831,- a to na 11 dní, samozřejmě letecky z Ostravy.

Ceny jsou již po slevě 10%, která platí do 31.3.2014, ale dovolujeme si Vás upozornit, že tento hotel je již nyní v některých termínech skoro vyprodaný. 

 

HOTEL BOHEME

 

 

Dále doporučujeme  sesterský hotel Apollon 4*, který se nachází od hotelu Boheme cca 150-200 metrů. Hotel taktéž nabízí all inclusive a ceny začínají již od 17 091,- a to na 11 dní, samozřejmě letecky z Ostravy.

Ceny jsou již po slevě 10%, která platí do 31.3.2014, ale dovolujeme si Vás upozornit, že i tento hotel, je již nyní v některých termínech skoro vyprodaný. 

 

HOTEL APOLLON