Americas Copacabana

Americas Copacabana, Brazílie, 22.11.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 147970198

Americas Copacabana

Brazílie

, Hotel starstarstarstarAmericas Copacabana

Termín:

22.11.2018 - 2.12.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

11 dní

Doprava:

letecky  Varšava0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
40 022 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis hotelu

Poloha

Hotel Americas Copacabana je jedním z nejnovějších hotelů postavených v proslulé čtvrti Copacabana. Tento moderní hotel byl postaven v roce 2015. Ze střechy 17patrového hotelu Americas Copacabana se rozprostírá nádherný výhled na Copacabanu, na oceán a Cukrovou homoli. Nedaleko hotelu se nachází obchody, bary a restaurace. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 45 minut.

Pláž

Slavná písečná pláž Copacabana se nachází 500 m (3 bloky) od hotelu Americas Copacabana. Na pláži, která se táhne 4 kilometry podél pobřeží, lze najít mnoho plážových barů, obchodů a kiosků.

Vybavení

Recepce, výtah, lobby, bazén na střeše, lehátka, prosluněná terasa, sauna, služby prádelny (za poplatek).

Pokoje

Hotel Americas Copacabana má 205 nových, světlých pokojů rozmístěných na 17 patrech. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV, minibarem (za poplatek), trezorem, vysoušečem vlasů. Standardní pokoje mají pouze manželskou postel (není možné vložit dvě oddělené postele nebo dětskou postýlku). Pokoje typu Superior mohou ubytovat max. 3 osoby (jedna manželská postel a jedno samostatné, nebo 3 samostatné).

Strava

Snídaně jsou podávány formou bufetu. Na místě možnost příplatku za večeře ve výši cca 15 USD. Večeře jsou podávány v nedaleké restauraci.

Sport a zábava

Fitness centrum.

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu.

Místní kategorie

V Brazílii neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky

http://www.americascopacabanahotel.com.br/en-us/

Náš názor

Rozhodně doporučujeme! Fantastický, úplně nový, moderní hotel Americas Copacabana byl postaven v roce 2015. Nabízí různé formy stravování v závislosti na potřebách klienta.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den 1

Sraz na letišti ve Varšavě, u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let do Rio de Janeira. Ubytování ve vybraném hotelu.

Den 2-11 nebo 2-12

Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech.

Den 12 nebo 13

Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesný čas srazu určí průvodce CK na místě).

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Rio de Janeira, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 10 nebo 11 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak a jiné osobní výdaje.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (cena a realizace fakultativních výletů závisí na počtu zájemců)CIDADE MARAVILHOSA

„Cidade Maravilhosa“ znamená Nádherné město a rozhodně to není přehnané označení. Během výletu uvidíme 38 m vysokou sochu Krista Spasitele - nejznámější postavu světa. Cestou do centra mineme slavný fotbalový „chrám“ - stadión Maracanã. V zemi, kde je fotbal téměř náboženstvím, je mnohými nazýván dokonce Chrámem bohů. V centru Ria navštívíme moderní katedrálu ve tvaru pyramidy. Následně se vydáme k Sambodromu - právě zde se každým rokem konají barevné průvody tanečníků samby, kteří předvádějí své dovednosti na nejslavnějším karnevalu. Vyjedeme také lanovkou na vrchol Cukrové homole, odkud budeme obdivovat město a slavnou „červenou pláž„ - Praia Vermelha.

Délka výletu: 8 hodin, cena: cca 100 USD/bez oběda a cca 120 USD/s obědem.CESTA V ČASE + BOTANICKÁ ZAHRADA

Tento výlet je jako z pohádky! Džípy přejedeme do Santa Teresy - čtvrti umělců, ve které se zastavil čas. Všechny zaručeně uchvátí panoramatický výhled na město a zátoku Guanabara. Doporučujeme procházku stylovou čtvrtí Santa Teresa, jejímiž ulicemi projíždí tramvaj z 19. století nazývaná bondinha. Budeme obdivovat úžasné schodiště vyrobené jako celek z mozaikové dlažby z celého světa. Navštívíme Botanickou zahradu, která byla založena v roce 1808 na žádost krále Jana VI. Zahrada je slavná díky aleji lemované 134 královskými palmami. Uvidíme také největší strom Amazonie sumauma a pau-brasil, kterému za svůj název vděčí Brazílie.

Délka výletu: cca 4 hodiny, cena: cca 80 USD.NÁRODNÍ PARK IGUAZÚ

Ranní let z Ria do Foz do Iguaçu - místa, kde sousedí a vzájemně se prolínají dvě země a kultury: Brazílie a Argentina. Návštěva brazilské strany a světoznámých vodopádů Iguaçu, což v jazyce indiánů Guaraní znamená „velká voda“. Cílem naší výpravy bude setkání s největším vodopádem Iguaçu zvaným Garganta del Diablo - Ďáblovo hrdlo, jehož výška dosahuje více než 70 m. Večeře a přenocování ve Foz do Iguaçu. Druhý den po snídani návštěva Národního parku Iguazú na argentinské straně. Odpoledne zpětní let do Ria. Průvodce parkem v angličtině. Možnost letů s přestupem. Přelety s příručním zavazadlem (5 kg).

Délka výletu: 2denní výlet, cena: cca 1050 USD.

NITERÓI - STEZKOU OSKARA NIEMEYERA

Do Niterói dojedeme přes 13kilometrový most nad zálivem Guanabara. Budeme moci obdivovat díla slavného architekta Oscar Niemeyera - autora mnoha moderních staveb, jednoho z hlavních designérů hlavního města Brazílie. Uvidíme nádherná díla modernistické architektury, včetně Muzea současného umění a divadla. Určitě nás uchvátí pohled Rio de Janeira z druhé strany zálivu.

Délka výletu: 4 hodiny, cena: cca 50 USD.

OLYMPIJSKÉ RIO

Něco pro fanoušky sportu a nejen pro ně! Projdeme se olympijským bulvárem - místem, které během olympijských her v roce 2016 přilákalo mnoho turistů, aby společně oslavili nejvýznamnější sportovní událost. Navštívíme Museum of Tomorrow (také postavené u příležitosti olympijských her) - moderní muzeum předpovídající budoucnost světa za 50 let. Budeme také obdivovat největší nástěnnou malbu na světě vytvořenou jednou osobou. Obraz namalovaný na téměř 3000 m² Eduardem Kobrou představuje 5 tváří z 5 kontinentů.

Délka výletu: 3,5 hodiny, cena: cca 45 USD.

TROPICKÉ OSTROVY

Zveme na setkání s úžasnou krajinou! Po dvou hodinách cesty z Ria se vydáme k přístavu škunerů, odkud Vás vezmeme na cestu snů. Během plavby budete obdivovat ráj: divoké pláže, slunce, vodu a hudbu. Navštívíme několik malých, okouzlujících ostrovů - budeme zastavovat na koupání a opalování. Oběd je zahrnut v ceně výletu.

Délka výletu: 12 hodin, cena: cca 100 USD.

SAMBA SHOW

Na začátku doporučujeme všem zúčastnit se krátké lekce samby. Následně začne show s živou hudbou a přehlídkou taneční kultury z různých regionů Brazílie. Je to příležitost prohlédnout si nejen karnevalovou sambu a slavnou lambadu, ale také capoeiru - dynamické a taneční bojové umění. Tanečníci v barevných kostýmech, brazilské rytmy - co víc si lze přát, abychom pocítili karnevalovou atmosféru Ria?

Délka výletu: 1,5 hodiny, cena: cca 100 USD.

ZATANCUJ SI SE MNOU SAMBU

Brazílie a zejména Rio de Janeiro sambou přímo žije! Hodinová lekce samby s instruktorem, poté vstup do nočního klubu Rio Scenarium, aby si procvičili nové kroky. Stylové místo s živou hudbou, sambou a Caipirinhou - to je určitě důležitý bod během pobytu v Riu. Co víc si lze přát! Skvělá hudba, smyslný tanec a fantastická atmosféra města v jednom.

V ceně: transfer na lekci samby a do klubu, hodinová lekce, tanec v klubu pod vedením instruktora.

Délka výletu: 4 hodiny, cena: cca 90 USD.

LET NAD MĚSTEM BOHA

Příležitost k obdivování skutečné krásy města z „ptačí perspektivy“! Zveme k prožití neuvěřitelného adrenalinu během vzrušujícího letu helikoptérou nad velkolepým Rio de Janeirem! Díky tomuto letu se už nikdy nebudete na toto město dívat stejně. Zaručujeme, že tyto vzpomínky zůstanou v paměti mnoho let.

Délka výletu: 3 hodiny - let trvá 30 min., cena: cca 200 USD.

Jiné

Jedna z největších zemí světa, nazývaná vycházející supervelmocí, bude rájem především pro milovníky přírody, krásných pláží a vynikající kuchyně. Země je ideální pro fotografy, ty méně nebo více profesionální, kteří budou mít příležitost udělat výjimečné fotky nejkrásnějšího města světa Rio de Janeira nebo vodopádů Foz de Iguazú. Je to země kontrastů, kde existují favely vedle luxusních čtvrtí, kde žijí potomci Portugalců, afrických otroků, a dokonce i Japonců a Arabů, kde existuje symbióza přírody s velkými městskými centry. Země, jejíž pobřeží je přes 7400 km dlouhé a nachází se na něm krásné městské, ale i ty divočejší pláže. Pláž, stejně jako fotbal, samba, karneval je životním stylem obyvatel Brazílie a Rio de Janeira. Prožití karnevalu v Riu je skvělou příležitosti k seznámení se s kulturou Brazilců a jejich veselého roztančeného temperamentu. Každá škola připravuje svou vlastní show, aby nám ukázala pravou tvář Brazílie. Není to jen hudba a tanec, ale i velká dávka tradice, mentality a nezapomenutelné zábavy. Průvod hezky nazdobených platforem, tančící páry s transparenty, bavící se královny samby, velké orchestry a spousta dobré hudby původem z Ria, co víc si přát, pouze mít místo na Sapucai, čili na Sambodromu a nechat se unést atmosférou šílenství a fantazie. S nápojem Caipirinha v ruce, v rytmu bossa novy najdeme brazilskou radost, klid a pocítíme chuť života.

BRAZÍLIE - základní informace

Měna

1 real (BRL) = 100 centů, 1 USD = 3 BRL. Doporučujeme vzít dolary (USD), protože kurz dolaru je trochu lepší než eura (EUR). V oběhu jsou bankovky v hodnotě 2, 5, 10, 20, 50, 100 realů a mince v hodnotách 5, 10, 20, 50 centů a 1 real. Kreditní karty jsou všeobecně přijímány, ale často během placení v hotovosti lze získat slevu.Vízum

Není vyžadováno od občanů České republiky. Cestovní pas musí být platný po dobu 6 měsíců ode dne návratu.

Celní předpisy

Zakazuje se vyvážet více než 12 litrů lihovin na osobu (nebo jiného druhu alkoholu) a víc jak 200 cigaret. U dovozu a vývozu peněz ve výši do 10 tisíc BRL nebo ekvivalentu v jiné měně není povinnost vyplnění celního prohlášení.

Čas

Brazílie je zemí 27krát větší než ČR, a tudíž zahrnuje různé časové zóny. V Rio de Janeiru je - 3hodinový časový posun vůči ČR v zimním období, - 4hodinový v letním období.Jazyk

Úředním jazykem je portugalština.

Elektřina

110/220 V, 60Hz. Zásuvky švýcarského typu (dva kulaté otvory umístěné vodorovně a jeden níže). Adaptéry jsou k dispozici v obchodech. V Brazílii nemusí fungovat starší telefony. Ty novějšího typu fungují bez problémů.Doprava

Platí pravostranný provoz. Silnice jsou v dobrém stavu. Veřejná doprava funguje do pozdních nočních hodin.Očkování a zdraví

Očkování není požadováno. Pouze v oblasti Amazonie je požadováno očkování proti žluté zimnici. Je třeba vzít s sebou repelenty.Místní zvyky

V zemi žije 60% katolíků. Brazilci jsou velmi nábožensky tolerantní.

Odlety

Odlety z Varšavy. Sraz na letišti Okęcie ve Varšavě, u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Let

Přímý let komfortním letounem společnosti PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).Oblast

Brazílie je spojena především s písečnými plážemi, nádherným městem Rio de Janeiro, sambou, karnevalem a fotbalem. Je také zemí s velmi bohatou historií a kulturou. Její etnickou směsici tvoří afričtí otroci, Portugalci, Indiáni, stejně jako mnozí Japonci, Arabové, Evropané (Němci, Švýcaři a dokonce i Poláci). Brazílie je země plná bujných deštných pralesů, země s největší biologickou rozmanitostí ve světě, kde se nachází nejdelší a největší řeka světa - Amazonka. Výhledy z Cukrové homole v Rio de Janeiru a z kopce Corvocado jsou dechberoucí a zůstanou navždy v paměti. Nádherné vodopády Foz de Iguazú byly označeny jako jeden z moderních divů světa. Opalování je zapsáno v mentalitě Brazilců. Městské pláže v Rio de Janeiru konkurují divokým plážím na tropických ostrovech. Koloniální architekturu a vlivy afrických kultur lze nejlépe vidět ve městě Salvador, v jeho kuchyni s vůní palmového oleje dende a kokosového mléka, v náboženství s africko katolickým synkretismem Candomble nebo ubanda. Modernismus, jehož nejznámějším představitelem byl slavný architekt Oscar Niemeyer, se nejvíc prezentuje v hlavním městě - Brazílii a ve městě Niteroi, které se nachází na druhé straně zátoky Guanabara.

RIO DE JANEIRO

Rio de Janeiro je po São Paulu druhým největším městem v Brazílii. V letech 1763 - 1960 bylo hlavním městem země, poté bylo hlavní město přesunuto do Brazílie. Navzdory tomu, že již nenese tento čestný titul, je díky malebné poloze uprostřed hor a zálivu Guanabara nejčastěji navštěvovaným místem. Bylo zahrnuto k nejkrásnějším městům světa. Přesvědčíme se o tom po výjezdu lanovkou na kopec Corcovado, kde stojí socha Krista Spasitele a Pão de Açúcar (Cukrová homole), proslavená jedním z filmů o dobrodružství Jamesa Bonda.

Nejzajímavější městské pláže, kde se odehrává život Brazilců, to je Ipanema zmiňovaná v nejslavnější písničce bossa novy „Dívka z Ipanemy“ a Copacabana.

V Rio de Janeiru se konaly v roce 2016 olympijské hry a Mistrovství světa ve fotbale, mimo jiné na stadionu Maracanã, který překonal rekord v počtu lidí na jednom zápase. Velmi příjemným místem k procházce je olympijský bulvár, na kterém se nachází obrovské graffiti brazilského malíře Kobry, usilující o zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Arcos de Lapa je starý akvadukt, po kterém jezdí tradiční tramvaj bondinho, ale toto místo láká především ty, kteří hledají večerní zábavu v rytmu samby nebo bossa novy. Carioca de Gema nebo Rio Scenarium jsou nejznámější kluby s živou hudbou.

Pro milovníky neobvyklých tvarů a architektury se na druhé straně zátoky Guanabara nachází město Niteroi, kde lze obdivovat modernistické budovy známého architekta Oscara Niemeyera jako např. Museum of Contemporary Art.

Nedaleko Ria se nachází Tropické ostrovy, které doporučujeme navštívit.

Srdečně zveme!

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie. Upozornění! Informace o cestovním pasu (číslo pasu, datum vydání a datum ukončení platnosti) musí být vyplněny na rezervaci do maximálně 14 pracovních dnů před datem odletu. Pokud se prodej uskuteční později, prosíme o neprodlené doplnění těchto údajů.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK